Strach się bać...
"(...) martwią się nawet elektronicznymi nianiami!"
    SQ1LZW pisze:

W mojej okolicy jest tylko moja antena i ona ponoc ma zły wpływ na nas wszystkich, a co
    mamy powiedzieć na 7 wież telefonii komórkowej które widać goły okiem zakręcony

Tylko silni maja racje i w grupie a reszta się nie liczy .Z wielkimi korporacjami i lobby za którym stoją wielkie pieniądze nie wygramy.Kogo obchodzi nasze hobby , które zajmuje pasma i na dodatek nie przynosi żadnych korzyści dla Pastwa .Tak miedzy nami osobiście do czasu wywołania afery z Ochrona Środowiska nigdy się nie zastanawiałem czy promieniowanie z mojej anteny mi szkodzi czy nie czy innym szkodzi .Mowa była raczej tylko o ochronie radia i nie wchodzenie komuś w TV czy radio .Nawet na egzaminach , nie ma podstaw z ochrony ludzi przed promieniowaniem (chyba bo już nie pamiętam )Wyliczenia kol.Dionizego pozwalają nam choćby zaobserwować co się dzieje wokół naszej anteny .Boimy się stacji komórkowych a okazuje się ze antena na 2m nie jest lepsza .Najlepiej jest mieszkać w szczerym polu albo w lesie .