AKCJA NIEPOSŁUSZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO - zgłoszenie
Nie zgadzam się na degradacje zdrowego rozsądku.
No to się Kolega nam popisał. Przerósł chyba wszystkich dotychczasowych malkontentów lub próbujących skłócić nasze środowisko.
Nikt się nie rodzi idealny, mądry etc. , ale honor, dumę, otwartość dla innych oraz pojęcie własnej wartości zdobywa się w cyklu wychowania. Widać, niektórzy mają w tym braki.
Nie ma takiego co by wiedział wszystko. Uczymy się całe życie. Temu właśnie służy Forum, aby móc wymienić opinie i wyciągać właściwe wnioski. Mamy kolejny przykład Kolegi, który wzbudza tylko zamęt. Nie trzeba się zgadzać z innymi, ale należy mieć własne zdanie poparte argumentami. Własne zdanie bez argumentów, nie jest żadnym zdaniem.
Trzy dni temu, chciałem się odezwać w tym miejscu z propozycją dla tego Kolegi. Skoro uważa, że wszystko o czym tu mówimy jest bzdurą to czy podpisze zobowiązanie o przejęciu odpowiedzialności prawnej za wszelkie skutki związane z nie wywiązaniem się z zobowiązań prawnych w tym zakresie?
Uznałem jednak, że szkoda mojego czasu na dyskusje, która do niczego nie doprowadzi i skończy się wiadomo czym. Niestety niektórym brakuje kultury osobistej, a ta wcale nie jest związana z wiekiem i wykształceniem. Albo się ją ma, albo się jej nie ma.
Myślę, że szkoda czasu na takich ludzi, lepiej otwarcie podyskutować. A nasz Kolega za wielkiej wody, może nie potrzebnie dał się wciągnąć w te zagrywkę. No cóż chciał dobrze, ale jak widać dla niektórych honor to bardzo deficytowy towar.