Ciekawostki
Ciekawe Nowinki, wrzucajcie jak coś macie
Kolejna Ciekawostka - dla Tych co posiadają TV HD a nie posiadają tunera HD lub dla konwersji obrazu SD do HD.
Świetna i tania sprawa, pojutrze ma być kumpel z tym u mnie, jak nabędę to więcej coś napiszę.

http://www.cs1.net/products/dvdo/iscan_hd+_b-stock.htm
http://www.anchorbaytech.com/products/b-stock/systems/iscan_hd+.phpTak w skrócie:

Procesor obrazu DVDO iScan HD+

Kompletny procesor obrazu i dźwięku dla wyświetlaczy plazmowych, HD-Ready, projektorów, kina domowego Technologia firmy ABT: Precision Video Scaling™ (8-bit). Upkonwersja rozdzielczości 480i oraz 480p do formatu o wysokiej rozdzielczości. Tworzenie dowolnych zdefiniowanych przez użytkownika rozdzielczości ekranu w zakresie od 480p do 1080p.
Elastyczny cyfrowy przełącznik cyfrowego dźwięku - cztery wejścia cyfrowe audio i dwa cyfrowe wyjścia Precision AV LipSync™ Inteligentny system synchronizacji fonii i wizji AutoCUE-C™ - automatyczny system próbkowania, wykrywania i naprawiania błędów w nasyceniu kolorów AutoVFR™ - inteligentne wejścia wideo Component z automatycznym wyznaczaniem trasy dla sygnału wideo AutoSource™ - automatyczne wykrywanie i przełączanie źródła sygnału RightRate™ - wysoko-wydajna konwersja klatek wyświetlanego obrazu.
Analogowe i cyfrowe wejścia i wyjścia sygnałów. Przepuszczanie sygnału HDCP przez złącze DVI z pominięciem procesora. Aktualizacja oprogramowania, Pilot zdalnego sterowania, Interfejs RS-232 Kompatybilność z HDCP.
Przetwarza wszystkie formaty wideo na wejściu DVI, zarówno SD jak i HD (480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i). Profile wyświetlania definiowane przez użytkownika opcje kontroli nad kształtem obrazu. Elastyczna kontrola nad współczynnikiem kształtu obrazu na wejściu i wyjściu.  PRZEJDŹ NA FORUM