za poświęcony bezinteresownie czas
Cytat z http://www.skpo.glubczyce.info/page/SP6OUJ
Arkadiusz Korus SP6OUJ.
Początek mojej pasji, to rok 1981. Koniec szkoły podstawowej i początek szkoły średniej. Okres niezbyt ciekawy, bo czas stanu wojennego. Kiedyś trafiłem do klubu SP6KNE w Głubczycach, zabrał mnie mój brat ex SP6CVH. W zasadzie nie chciał mnie tam zabuierać, bo jako młodszy od niego byłem dla niego kłopotem. (…)

Bogdan, coś mi się wydaje że za niedługo znikniesz z tego forum za swrawą Twojego przyjaciela jak jego inni dyskutanci AKI, OUJ, NIC, UHW....
Czyżbyś bronił wyrzuconych z forum kumpli?

Tu potrzebny jest dobry medyk, nie od medykamentów czy alergii, tu potrzebny jest medyk od głowy.
Trafne stwierdzenie końcowe dla jednej osoby piszącej do czasu usunięcia z tego forum jako: SP6OUJ, Nemesis, MaRuDa, a teraz SP6CVH.
Kompletna kompromitacja, wstyd po tylu wpadkach i wyrzuceniach z forum (PZK, PKI) jeszcze się tu pod własnego Brata podszywać.

Dla mnie pobyt w szpitalu, to nic innego jak leczenie, odpoczynek.
Co Ty wiesz na temat mojego leczenia w szpitalu? Jesteś tutaj, widzisz na czym ono polega?
Dla tego też za ten pobyt otrzymuje się od NFZ druk zwany ZLA ( dawne L-4), co stanowi potwierdzenie niezdolność do pracy.
O tu wyłazi z Ciebie Twój styl pisania – czyli mgr historii jako znawca prawa.

No Kolego, chyba wyświadczyłeś "niedźwiedzią przysługę" swojemu Koledze, bo po tym co napisałeś był zdolny do pracy.
Jasne, Mateusz zrobił dobry uczynek, pomógł mi i za to zostanie surowo ukarany. bardzo szczęśliwy Ja będę zwolniony z pracy za to, że odwołałem kilka konferencji i warsztatów, w wolnym czasie przygotowałem sobie dokumenty potrzebne po powrocie do pracy, itp. Lepiej Twoim zdaniem, abym brzuchem leżał do góry, chodził na papierosa, siedział przed TV lub plotkował jak niektórzy pacjenci.
Na sali jest nas trzech z laptopami: student, geodeta i ja na czterech! takie czasy mamy dziś "Greg".

Ja bym jednak zamienił ksywkę z naczelnego postmana na naczelnego inkwizytora albo Wielkiego Inkwizytora.
Tak, tak zmień ksywkę na kolejną, bo jako SP6CVH już też jesteś spalony i niebawem kolejny raz wylecisz z forum!

Nie ma już sp6kbr, nie ma WSP, jest teraz Uniwersytet, a w Opolu został tylko jeden klub SP6PSP. Krótkofalowcy z Opola mają problemy aby się jakoś zebrać. Pozostało ich jeszcze wielu ale jakoś na pasmach mało ich słychać. Może są bardziej aktywni w internecie?
Jest za to jedyne wspaniałe SKPO i specjalista od 1%, który jako Greg czyli Grzegorz K. SP6CVH znów się totalnie ośmiesza i zaśmieca konkretny, dobry temat.
Wstyd! Adminie proszę o interwencję.