za poświęcony bezinteresownie czas
    SP6CVH pisze:

Człowiek jest naprawdę chory, leży w szpitalu i praktycznie tak się uzależnił od forum, że Koledzy musieli mu w szpitalu zainstalować. Tu potrzebny jest dobry medyk, nie od medykamentów czy alergii, tu potrzebny jest medyk od głowy.

73! Greg

A czy może przyszło tobie kolego do głowy że Piotrek ma normalną pracę, która bez względu na jego pobyt w szpitalu wymaga jakiegoś zaangażowania? Tu akurat był potrzebny dostep do służbowego maila. Dlatego takie teskty z twojej strony uważam za conajmniej nietaktowne...

SP8MRD pisze:

Chyba nie ma takiego tematu pod nazwą "Podziękowania', a szkoda, bo kazdy miałby za co dziękować.
    Dlatego zakładam i to drogą bardzo serdecznie dziękuję Mateuszowi z Rzeszowa, studentowi Politechniki Rzeszowskiej, piszącemu na tym forum jako ebc41, od niedawna SWL: SP8-05-015 z OT PZK 05, za bezinteresowną, błyskawiczną pomoc i umożliwienie mi kontaktu internetowego ze światem w celach zawodowych i prywatnych ze szpitala.

(...)

Bardzo Ci Mateuszu dziękuję, wzdycham do Niebios i trzymam kciuki za sukces na jutrzejszym egzaminie krótkofalarskim w Stalowej Woli, a potem uzyskania własnego znaku. Jestem pewien, że tak będzie. aniołek

(...)

News z godziny 10.35 - dzwonił Mateusz - egzamin na kat.A zdany.
    Dobry elektronik, komputerowiec, to inaczej być nie mogło.
    Gratulacje Mateuszu, witaj wśród nas! aniołek lol

No nie musiałeś aż tak bardzo dziękować wesoły . Nic tak szczególnego nie zrobiłem, wynikła taka a nie inna sytuacja to pomogłem skoro mogłem to zrobić. Apropo wrażeń z egzaminu to może w innym temacie żeby nie robić zbędnego bałaganu