za poświęcony bezinteresownie czas
Witajcie
Chyba nie ma takiego tematu pod nazwą "Podziękowania', a szkoda, bo kazdy miałby za co dziękować.
Dlatego zakładam i to drogą bardzo serdecznie dziękuję Mateuszowi z Rzeszowa, studentowi Politechniki Rzeszowskiej, piszącemu na tym forum jako ebc41, od niedawna SWL: SP8-05-015 z OT PZK 05, za bezinteresowną, błyskawiczną pomoc i umożliwienie mi kontaktu internetowego ze światem w celach zawodowych i prywatnych ze szpitala.

Mateusz na moją prośbę telefoniczną w pierwszej wolnej chwili zajął się tematem. Odstał swoje w kolejkach salonu ERY, by załatwić mi najpierw wypożyczenia na dwa dni bluconect, a potem wymyślił darmowe zastąpienie go łączem za pomocą starego tel. komórkowego i jak widać działa be zarzutu.

Bardzo Ci Mateuszu dziękuję, wzdycham do Niebios i trzymam kciuki za sukces na jutrzejszym egzaminie krótkofalarskim w Stalowej Woli, a potem uzyskania własnego znaku. Jestem pewien, że tak będzie. aniołek

Mając takich młodych, dobrych, życzliwych Kolegów jestem pewien, że nasze hobby przetrwa jeszcze długo.wesoły