Zasilacz
    SQ9ORQ pisze:

Przepraszam bo może nie w tej zakładce ale nie wiem gdzie to napisać więc pisze tu.
    Więc, chciałbym się dowiedzieć czy zasliacz TELZAS PDŁ 12/20 będzie się dobrze sprawował przy ICOM IC-706?

Znam konstrukcję zasilacza PDŁ12/20 rodem ze Szczcinka. Sam zasilacz jest dość porządnie zaprojektowany i posiada wszystkie niezbędne zabezpieczenia. Cena też nie jest wygórowana. Niestety, jak coś się uszkodzi, to jest dość trudny w naprawie (poza drobnymi usterkami o których koledzy piszą na tym forum). Dokumentacja techniczna (schemat) nie do zdobycia. Nasi członkowie Klubu użytkowali chyba trzy takie zasilacze i wszystkie trzy uległy już uszkodzeniu. Niestety rozległość uszkodzeń spowodowała ze naprawa ich nie była opłacalna. Lepiej i łatwiej przerobić zasilacz od komputera niż naprawiać zasilacz PDŁ 12/20. Nie jestem też zwolennikiem zasilaczy impulsowych ze względu na prązki, które czesto słychać w radiu.Oczywiście zasilacze z wyższej pólki tego nie mają, ale są to zasilacze projektowane do takich urządzeń jak nasze "zabawki".Reasumując - wybór należy do Ciebie.