Angielski na radiu
    sp3cad pisze:

Znam angielski. Chodziło mi jednak o typowe zwroty dla krótkofalowców. Pamiętam, że takie były w przywołanym pliku pdf, ale jakoś zniknął z serwera i najwyraźniej nikt nie posiada, co by mógł się podzielić.

Wytłumaczcie proszę mnie gościowi którego uczyli rosyjskiego w szkole. Co to sa typowe zwroty dla krótkofalowców po angielsku? Nie bardzo rozumiem ten wątek bo materiałów do nauki agielskiego jest teraz zatrzęsienie więc w czy jest problem. Mnie jak wspomniałem uczono w szkole rosyjskiego i teraz jak rozmawiam ze stacjami rosyjskojęzycznymi to Oni rozumią wszystko co do nich mówię. Czy z językiem angielskim jest inaczej? Pytam bo gość napisał jak widać u góry"ZNAM ANGIELSKI"

I speak English very well, but British people don't understand me,I don't know why.