Zmiany w regulaminie po ostatnich wybrykach forumowiczów
    sp9coo pisze:

Moje pełne poparcie do tego punktu regulaminu jak i przedstawianiu się znakiem nawet tym z CB .

O!!! I To jest tez ciekawa propozycja. Wiem, teraz bede troszke w opozycji bo bronie 'bezznakowcow' ale sam jestem w takiej sytuacji. Generalnie jestem nasluchowcem i bardzo zainteresowala mnie zawartosc tego forum, bywam tu od jakiegos czasu i widze, ze forum rozwija sie i moderatorzy skorzy sa do tego by je rozwijac ( sam tez bylem tego prowoderem - sorryoczko ). Jestem uzytkownikiem kilku forow internetowych od dobrych kilku lat ( w jednym od ponad 10 lat ) i nie chcialbym aby osoby nie majace znaku byly zgeneralizowane jako szkodniki - wywalic i juz!. Mimo braku znaku KF, chcialbym miec mozliwosc zadawania pytan jakie mnie nurtuja. Pewnie, ze czasami zjedziecie mnie za to, ze nie zerknalem tam i tu ale... no wlasnie, niektorzy dopiero sie ucza. Przeciwny jestem temu by spamowac i tworzyc fikcyjne konta ale moze za zgoda A czy M innych forow stworzyc projekt nowszego Regulaminu? Jest jak wide nas tu wielu i pewnie damy rade w tej tematyce. Co Wy na to?
P.S. Ide szukac licencji ratownika - beda mial przynajmniej znak na forum oczko

PRZEJD NA FORUM