Z innej beczki - Iridium 9505A - Potrzebna pomoc.
Posiadam uszkodzony telefon Iridium 9505A poszukuje osoby która chciałaby pomóc.
    SP8TLH pisze:

Bartek mam w pracy kolege który naprawia wszelkie telefony gsm jakimi dysponujemy w firmie. Zna się na tym co robi ale trzeba ciągle go pilnować i stać nad nim aby zagęszczał ruchy, bo naprawa przeciąga się wtedy w czasie. Z tego powodu bym go nie polecał, nie lubie nad nikim stać i go poganiać. Ale jak byś nikogo nie znalazł to co mi szkodzi aby go zapytać. Jak by się zgodził to skontaktujecie się via e-mail. Wrazie czego zapraszam na skype, mój nick to robtlh. Wieczorami jestem dostępny praktycnie zawsze.

Robert SP8TLH

Dzięki za pomoc. Będę się kontaktował. Do usłyszenia.
Tak jak wspomniałem zrobię też kilka fotek (może skanów) nie wiem co wyjdzie lepiej i wrzucę na forum może wspólnymi siłami uda się gada uruchomić.

Pzdr
Bartek