Promieniowanie - Na jakich pasmach i z jaką modulacją się najbardziej szkodliwie pracuje ?
W latach 70siatych i poczatek 80 Bytom Radzionkow..
Zoski Tatiany i ine badziewie...
Kazano nam pic mleko
anteny znajdowaly sie na bunkrach a my pod ziemia
Ale to pod ziemia to wcale nie bylo pod ziemia bo na ziemi byly usypane gorki na bunkrach
To tez nie bylo pod ziemia dla okolicznych osiedli.
Nie zagladalem zbytnio do tych panienek ale wiem ze dawaly ostro po j...ch.
Poleciala informacja ze jeden pracowal na antenie a inny wlaczyl nadawanie i faceta upalilo.
Rosja rzadzila kazdy mial to w d...e Najgorzej powychodzili na tym mieszkancy.
Grzyby rosly to prawda.
Mleko bylo zdrowe smaczne ,bez ograniczen i obowiazek wypicia jednego litra dziennie.
Papierosy byly na przydzial i za darmo dla zolnierzy.
W kantynie mozna bylo kupic wszystko w malej ilosci prawie za darmo ale tylko dla kadry.
Ja bylem w kadrze.Ginter Kupka byl wtedy kims i cjagle ktos go nie lubil.

Reszta bunkrow w okolicy to przewaznie barak albo kibel na gorce otoczonej siatka z drutem kolczastym.. wiezdzalo sie tam... i zwykle mieszkal tam jeden czlowiek z kadry i dwoch do trzech zolnierzy.
Cala zabawa zaczynala sie pod ziemia.

Mazylem zeby sobie taki bunkier kupic...Szkoda ze mnie nie bylo jak sie komuna walila po-rosyjskie bunkry z antenami a ponizej pare pieter w dol przeciez ktos to kupil za grosze. I to w samej Legnicy tez.
Fajnie tam bylo.Zimy byly cieple chyba najcieplejsze w Polsce i wiatr tak nie p....il
Cieszylismy sie ze nie jestesmy Rosjanami bo oni musza tu byc 3 lata i sobie nawet nie zaru...ja.

Teraz tak patrze na swoje mlodziencze zycie.. 76 rok i Gierka 80 i Solidarnosc swoje marzenia
Zona mi sie dopiero urodzila w 79tym pod koniec.
Tak mysle n o dobra pojechalem do Polski i w jakims zadupiu odkupilem od kogos ten bunkier i co ja bym tam w tym bunkrze robil? ....poza faktem ze plotu juz nie trzeba stawiac bo drut byl dobry rosyjski job twoju mat.