Osoba przeszkadzajaca
Witam Mariusz SQ9OKY masz racje.Prostuje wlasnie sprawy to jestem atakowany.Co jakis temat dam Mariuszu to kilku odrazu atak na mnie pod moim adresem .Skoro zalozylem temat,ze ktos przeszkadzal nam na pasmie to sie rozmawia o tym a nie o kims prawda.Co za ludzie,ze zamiast byc zyczliwi sie cieszyc,ze dobrze sie dzieje w eterze to sa tacy zlosliwi.Nawet tu nie dziwie sie jak sa takie osoby jak tu co niektorzy,ze tam sa reakcje nie czlowieka czesto a malpy na przemienniku.Odglosy zwierzece,wycinania.Ani ludzi nie znam tu ani oni mnie a sie tak czepiaja.Ja mowie w kazdym srodowisku sie tacy zdarzaja tu wlasnie mamy tego dowod.Oby nie na przemiennikach to tu kazdy zniesie takich.Nie umia normalnie porozmawiac na temat tylko jeden do drugiego do gargla skacze jakby nie wiadomo co kto komu zrobi.To cala prawda Mariusz ja juz sie nie wypowiadam wiecej bo szkoda pozdrawiam ciebie i kolegow.Szkoda sobie psuc nerwy na takie osoby ,ktore wymysla wszystko by sie posmiac z kogos dokuczyc,mozna sie spodziewac wszystkiego po nich.

PRZEJD NA FORUM