nowy Statut PZK
    SQ9JXB pisze:

- działanie na szkodę Związku - odwołanie Prezydium ZG PZK i GKR. (zakaz pełnienia jakichkolwiek funkcji w PZK przez 5 lat)

- delegaci na Zjazd do odwołania w całości.

OT - wybiorą po 2 delegatów na Zjazd PZK. (nie tych co byli)
    Pilne zwołanie Zjazdu PZK i nowe wybory.
    Wybór prawnika.

Pilne uchwalenie poprawek do statutu.

Ktoś ma inne zdanie? Możemy dyskutować, ale podkreślam - bez wycieczek osobistych.

A skąd Janku wiesz że celowo działali na szkodę związku? No i czy można wszystkich delegatów odwoływać? Równo traktować? Pewno niektórzy wiedzieli co się święci i mieli przeciwne zdanie.Więc raczej na odwołanie nie zasłużyli. Fakt iż powinni się przynajmniej wytłumaczyć, kto jak głosował i dla czego. Postulat jest jednak niewykonalny. Zarządom OT nie będzie chciało się zwoływać nadzwyczajnych zebrań.I z pewnością byłby kłopot z kandydatami. Najprostsze rozwiązanie, to jak najszybsze zwołanie nadzwyczajnego zjazdu i wprowadzenie poprawek narzuconych przez sąd. Nawet przy okazji "ŁOŚIA". Taka impreza, zwołana w jednym, określonym celu, trwałaby niewiele ponad godzinę. Nie muszą też być na niej wszyscy delegaci.Na pewno wszyscy się nie pojawią. Czy prezydium odpowiada za to co uchwalili delegaci? Ma wykonywać wolę zjazdu, realizować jego postanowienia. Co do prawnika to faktycznie nie popisał się i należałoby mu szybko podziękować.
73 Marek sp6nic