Otworzyc biuro QSL PZK dla niezrzeszonych

> Sam twierdzisz , że przez 40 lat było tak samo!
Nie sądzę, aby autor tych słów mógł wiedziec jak było przez 40 lat skoro sam ma zaledwie kilka lat więcej, a do Związku nie przyjmowano przed ukończeniem 16 roku życia. bardzo szczęśliwy
W czasach minionego ustroju różne cuda się zdarzały, ale 4 letnie dzieci nie stawały się członkami związku i licencji nie dostawały.

Jurek
SP1JPQ & SO1D

Muszę Cie zmartwić kol. Jurku - wiem jak było przez ostatnie 40 lat bo jak się one zaczynały to dawno już zapomniałem o pieluchach - chyba , że mówiłeś o sobie . Nie jestem anonimowy - jakbyś czytał fory to wiedziałbyś , ze również posługuję się znakiem . W przeciwieństwie do Ciebie i całej rzeszy podobnych do Ciebie ludzi minionej epoki ja wiem , ze zmiany są potrzebne czego Wy nie akceptujecie .
To ze piszę młodzi , gniewni nie znaczy młodzi i głupi . Są inni , otwarci na technologię , na dialog i współpracę , której tak brakuje ......szkoda pisać .
Nie chcę z Tobą i podobnym Ci polemizować . zmiany czy Wam się podoba czy nie nastąpią i tego nie zmienicie .
dziękuję , i nie będę już zabierał głosu ani polemizował . Jest źle i należy to zmienić
pozdrawiam wszystkich

SP3MST op. Zbyszek