AKCJA NIEPOSŁUSZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO - zgłoszenie
Nie zgadzam się na degradacje zdrowego rozsądku.
Witam, kilka wpisów wyżej padają wypowiedzi krytykujace i nawołujace do zaprzestania mojej akcji z powodu ewentualnej szkodliwości "dla sprawy" . Szanowni Koledzy, nic z tego , będę propagował dalej bo wyczuwam, że w tej sprawie "coś smierdzi" . Przyznam że spodziewałem się poparcia ogółu dla tej inicjatywy tymczasem jest grupa osób która konsekwentnie usiłuje przekonywać o jej szkodliwosci.... zabrzmi kabaretowo ale..... "czy można tu jeszcze coś bardziej spieprzyć ????" . A teraz pytanie, moze ktos się odważy ......?
Dlaczego niektórym tak bardzo zależy aby zapanował spokój w tej sprawie, jakie przesłanki nimi kierują że stają po drugiej strony sporu ???? , i czy rzeczywistym sprawcą obecnego stanu jest tylko aby MŚ ?.
Ktoś napisał o mnie i wielu z nas
"Świadczy to o jego wyznawcach że są niedojrzali emocjonalnie " ... ten cytat pozostawiam autorowi do przemyślenia w konteksśie swoich wypowiedzi wesoły - jako refleksję na przyszłość.

Bogdan SQ9DDL