Duży problem na forum PKI !!!
    SQ7BCE pisze:

    (...) czego Ci tu brakuje ?


Marcin, jeśli mogę zasugerować - IMHO dwie rzeczy są tu niesłychanie irytujące:

1. Najpierw jest tworzony sam temat wątku (pusty) a dopiero potem, jako osobny etap, dodawana jest treść. Powoduje to, że często nadgorliwi forumowicze wrzucają swoje wypowiedzi przed właściwą treścią autora wątku. Czy temat + treść pierwszej wypowiedzi nie mógłby powstawać w tym samym momencie?
2. Brak funkcji podglądu wypowiedzi przed jej opublikowaniem. Jest to szczególnie uciążliwe, gdy forumowicze wklejają linki do filmów, zdjęć itp. Czasem zdarza się, że post wygląda poprawnie i jest zrozumiały dopiero po kilku(nastu) poprawkach trwających analogicznie kilka(naście) minut, choć przed tym przeczytało go już (i często nie zrozumiało) pokaźne grono innych użytkowników. A niezrozumienie treści pierwotnej przenosi się potem na słaby poziom merytoryczny dalszych komentarzy, o czym traktuje m.in. cały niniejszy wątek.

P.S. odnośnie pkt. 1
Kiedyś widziałem też, że autor tematu, który zdążył umieścić treść jako pierwszy, usunął ją potem, co dało mylne wrażenie, że autorem wątku jest osoba wypowiadająca się jako druga (SQ6ADE o ile dobrze kojarzę). Jeśli nie było w tej kwestii aktualizacji, takową również proponuję.

Pozdrawiam,
Jarek SQ6ZZZ


  PRZEJDŹ NA FORUM