Duży problem na forum PKI !!!
Drogi Administratorze.
A wieć
  SQ7ACP pisze:


  - Rozbudowany system zezwoleń.

Może to ne dla mnie, ale ja jako użytkownik moge modczuwać skutki tego. Chodzi o zwykly BAN. np. n 1 dzien, na 1 post, na 7 dni. czyba że Admin bedzie tego pilnował. ale tu chodzi aby uprościć sobie obsługe forum.
  SQ7ACP pisze:

  - Możliwość tworzenia wielopoziomowych forów.

Patrz jak wyżej. A my użtkownicy moglibyśy mieć w Dziale np. Osprzęt, podział na firmy.
  SQ7ACP pisze:

  - Zaawansowany system obsługi prywatnych wiadomości.

Były to bardziej przejrzysy sposób pisania PW. Pod każdym z listem jest ikonak do PW i nie trzeba wchodzić w profil. Generje to mniej ruchu na serwerze mniej zapytań do bazy SQL.
  SQ7ACP pisze:

  - Obsługę załączników w postach i prywatnych wiadomościach.

Tez dobra ożliwość. Jak chcę wysłać a forum plik np konfiguracyjny do uswień mojego YAESU.
  SQ7ACP pisze:

  - Możliwość tworzenia własnych kodów BBCode.

Dodatek. Jest terz też na forum w postacie tych niebiskich przycisków.
  SQ7ACP pisze:

  - Możliwość tworzenia własnych pól w profilu.

A t to pełna dowolność Administratorów. Nie trzeba był by w stopce pisa jakie mam np. radio. ylko w profilu była by takowa informacja. i np. do pożniejszych prac przy forum est to cenna informacj marketingowa.
  SQ7ACP pisze:

  - Funkcjonalny panel administracyjny, moderacyjny i użytkownika.

No i tu te bardzo duż możliwości dla Administarcj. Tworzenie moderatorów, nadawanie i uprawnien. nadawanie uprawnien użytkownikom na dany dział, przydzielanie uprawnien dla konkretnego użytkownia.
-Dodam od Siebie. tworzenie ankiet. Jestem współtwórcą Polonia DX Award i chętnie zapytałbym sie kolegów c mysla na temat tego dyplomu poprzez głosowanie.

Mozna by pisac i pisać na temat rozbudowy tego forum. Proste nie zawsze oznacza nejlepsze. A jak Administrator szanowny nadmienił ze go nie było i powstała samowolka i ze teraz ma ogrom pracy z pożadkami, to w pewym sensie bardziej rozbudowany panel administracyjny pozwala na oczyszczenie forum dosłwnie jednym kliknięciem.

Jestem programistą PHP izajmujęie od ponad 8 lat marketingiem w interencie i iem z doświadczenia jakie daje możiwośći bardzij rozbudowany skrypt.
NIe zdziwiłbym się jak za niedługi czas ktos zaimplementuje posty z tego forum i przeniesie go na swoj skrypt. I wtedty bedzie konfrontacja starego nowym.

I jak w poprzednim poście złużę pomocą.


  PRZEJDŹ NA FORUM