Duży problem na forum PKI !!!
Janku, przeciwnie; niech administrator pozna opinie różnych użytkowników forum i zdecyduje, które z pomysłów podsuwanych w dokładnie takiej samej intencji jak deklarowana stanowczość administratora, mogą być użyteczne, a które choć w temacie - są mało inspirujące.

Wykluczanie za wpis nie związany z tematem to zbytni radykalizm; polemika mająca na celu wykazanie niezgody na czyjś argument, pomysł, propozycję rozwiązania jakiegoś problemu - nierzadko bywa napisana w sposób dowolny, czasem wykorzystująca aluzje nie zawsze przy wykorzystaniu słów stricte związanych z tematem.

Sugestia Arka "aby wszystkie nicki były jako callsign" to powtarzany wielokroć przez różne osoby postulat jawności. Widzę w nim same zalety: podkreślenie zaufania do "współwyznawców" w hobby, zupełnie inne relacje między nawet zdecydowanymi oponentami w polemikach gdy w końcu kiedyś spotkają się na paśmie czy wreszcie konkretna identyfikacja osoby. Krótko mówiąc cenny byłby zwyczaj świadomego rezygnowania z przywileju anonimowości jaki daje regulamin forum.

Tyle w temacie.


  PRZEJDŹ NA FORUM