Duży problem na forum PKI !!!
Moze czas pomyslec nad wspoldzieleniem obowiazku administratora z kims innym,
Ja uważam że to bardzo dobry pomysł i powinien byc juz dawno wprowadzony. Prawie nie żadnego forum z jednym adminem- jest to nie do ogarniecia.
tak sie zastanawiam nad zjawiskiem nabijania sobie postów- czemu to ma niby służyc? Czy z tego sa jakies bonusy? nagrody? punkty do downloadu, dodatkowe uprawniena, szczególny dostep do ukrytych działów? Po prostu jesli ktos cos pisze to widoczne ma taką potrzebę, a wysyłąnie krótkofalowca na forum typu "plotki ogólne na widelcu" wydaje mi sie nie na miejscu.
Zdaje sie Marcinie że za bardzo pzrejąłeś sie rolą jaką sobie sam wyznaczyłeś.
Istnieje takie zjawisko w bizniesie: najpierw zakłąda sie włąsną małą firmę, potem jak odnosi jAKIES miejsce na rynku powieksza się, zaczyna sie zatrudniac pracowników, firma sie rozrasta odnosi jakies sukcesy. Na fali sukcesu firma przekształca sie w w SA i trafia na rynek giełdowy.
W tym momencie przestaje byc włąsnoscia prywatną a staje sie własnością udziałowców z udziałem piewrotnego założyciela oczywiście ale nie całkowitym.
Chciałes czy nie chciałeś Marcinie tak sie już stało. Użytkownicy forum stali sie udziałowcami forum.
Musisz z tego wyciągnąc szeroko idace wnioski. Niepotrzebnie sie tak usztywniasz. Ogłoś nabór do kadry zarządzającej forum , wybierz zaufanych a od razu odetchniesz z ulga. Odium niezadowolenia niektórych sie rozmyje na kilka głów.


  PRZEJDŹ NA FORUM