Duży problem na forum PKI !!!
W taki razie merytorycznie i do rzeczy.
Nie mysl że jestem przeciw- przeciwnie jestem nawet za. Bardzo mnie tez rażą niektóre wpisy szczególnie interpersonalne i sam bym je kasował gdybym miał dostęp. Akcje popieram tylko sposób wykonania w/g mnie nie adekwatny do przewinień. Rozumiem że wpisy obraźliwe, chamskie, uwłączające , godzące w cześć interlokutora, naruszające czyjąś własność intelektualną i podobne ( a szczególnie admina hmmmm ) to i owszem powinny skutkowac przede wszystkim skasowaniem postu, ostrzeżeniem, później wykluczeniem.
Ale od razu wykluczenie? - przesada i to znaczna. Dlatego tak napisałem bo sie z Toba w tym wzgledzie nie zgadzam. Zasada asertywności sie kłania.
Pamietaj że wielu memberów traktuje takie forum jako swoistą forme ekspresji, a może po prostu nie ma do kogo w swoim domu ust otworzyć? Nie ma z kim porozmawiać? Może jest unieruchomiony i takie czy inne forum jest dla niego jedynym oprócz pasm oknem na świat i źródłem wiedzy - może i dla niektórych to jedyne źródło wiedzy krótkofalarskiej?
I chcesz takim osobom - naszym kolegom zamykac usta wykluczeniem za wpis nie na temat?
Nie podoba mi sie takie stanowisko.
Apeluje do Ciebie Marcinie- przmyśl dobrze swoją decyzję.
Nie chodzi tutaj o moje ostrzeżenie- jakos to przeżyję, choc uważam je za niepotrzebne i udzielone mi w chwili wzburzenia.
Pozdrawiam.Petroniusz


  PRZEJDŹ NA FORUM