niesportowe zachowanie
w paśmie i poza pasmem
Witam, Uśmiałem się do łez. Pewnie Magister, należysz do grupy tych co przysłowiowy "Ricardo" omamił i ogłupił i dlatego takie brednie gadasz.Zastanów się gościu gdzie KODEKS KRÓTKOFALOWCA, pracy na paśmie ? A może powinieneś poczytać trochę w necie na temat wydarzeń jakie miały miejsce kilkanaście lat temu bo pewnie ich nie mogłeś słyszeć. Kto rozkręcił zadymę a potem jak "szczur" uciekł i co złego to nie ja. Szkoda że nie zakończyliśmy tego w tym okresie, przynajmniej był by spokój. A BCE to i owszem pierdoły opowiada i też go ma się dość, ale nie obraża ludzi jak to robi STQ i nie mów mi że to świetny humor jak się słyszy "Niemieckie Świnie" czy inne obraźliwe teksty.Jak wyglądamy w świecie? Ma coś do BCE to niech załatwi to na wizji, a nie na paśmie. Ale to już totalne chamstwo jak porusza temat rodziny BCE , czy to normalne zachowanie? To dzieci w piaskownicy tak się "przezywają"(czytaj zachowują).A jeżeli ktoś cię gościł prze kilka razy i przez kilka dni jak to miało miejsce u BCE i kromkę chleba z parówką dostał , to choć garść kultury i szacunku się należy. Uważam że jeżeli nie było by tego "chamowatego gadania" na paśmie to cisza by się zrobiła i nośnych i tonów by nie było. Jeżeli chodzi o kolegę z B-c to znam temat i kolega zwrócił się do niego by nie obrażał innych bo przed chwilą właśnie został obrażony przez STQ , a sam "Ricardo" go od dupków wyzwał, i to bezpodstawnie. Co do podawania znaków hmm "kodeks krótkofalowca".A co do samego przemiennika to nie tedy droga by na kanał direc'towy iść bo STQ czy inny gość ma do pogadania przez 2:15min i nawet "breka" nie wpuści (przynajmniej STQ tego nie robi).I jeszcze raz to samo powiem już po raz kolejny.Ten przemiennik słyszany jest naprawdę daleko i teksty (w mordę księdza... niemieckie świnie, dupki, szoposracze,ormowcy, ) nie powinny się pojawiać. Powtórki są nudne, chyba że ma to miejsce w "Powtórce z rozrywki" na trójce polskiego radia, proponował bym posłuchać panie MAGISTER dla porównania.Pozdrawiam forumowiczów. Z Harcerskim pozdrowieniem Czu-Waj.