Zgłoszenie anten
Pismo, które dostałem
Koledzy - w tej sprawie nic nie należy robić!, ten kto będzie robił to zafunduje sobie kłopoty, formuła ustaw w tej kwestii jest tak pogmatwana, że należy przestać się przejmować,,
.. dziś był przykład gościa w TV co wjechał w wyrwę i wygiął felgę - wezwał policję, aby mieć większą skuteczność w odzyskaniu odszkodowania - co się stało? .. ano zabrali mu dowód rejestracyjny i nakazali odholowanie lawetą, a wystarczyło "zapasówkę" przełożyć i porobić zdjęcia z wydarzenia i gościu dalej mógł autem jeździć, rościć na tej podstawie odszkodowanie jest wystarczające.

Jest tak oczywista sprawa "legalnych furtek" w kwestii niby zgłaszania inst. antenowych a Wy dalej swoje i wałkujecie ten wątek w różnych tematach. Przez tę panikę sami pofundujecie sobie problemy.

I nie namawiam do łamania prawa, bo to prawo łamie nas i przy okazji siebie.

Pozdrawiam!