PZK a sprawa SP6AKI i innych
SP6AKI
Wspomniane powyżej " SSR Manufaktura " swój rozgłos zawdzięcza głównie ujawnianiu tzw białych plam z przeszłej
i najświeższej historii PZK . Mieli i mają dobrze poinformowane źródła swoich informacji .

Skądinąd wiem, że "krótkofalarska" przeszłość głównego animatora SSR M jest Tobie znana, bo zostały Tobie przesłane wiarygodne dokumenty. Skoro wierzysz takiej osobie to Twoja sprawa.

SP6AKI
Obecnie strona tej organizacji wyraźnie ucichła , co zapewne bardzo cieszy " beton " w wiodoącej organizacji .
Szum wokół PZK wyraźnie przycichł , ale stare i nowe problemy pozostały nadal nierozwiązane .

Czy widzisz dlaczego ucichła????? Jak nie widzisz to pomyśl.

SP6AKI
Początkowo brano to za wyssane z palca rewelacje i starano się medialnie zohydzić autorów tych publikacji
wyciągając epizody z ich życia prywatnego jako chwytną przeciwwagę tych rewelacji .
To jest znana ubecka metoda niszczenia ludzi których z jakiś powodów nie można było w sposób " naturalny "
unieszkodliwić i zneutralizować .

Poczytaj trochę głębiej forum SSR to może dostrzeżesz też prymitywne próby zohydzenia ZG PZK. Słownictwo i formę wypowiedzi, tamże, pozostawiam bez komentarza.

SP6AKI
Na Twoje pytanie co do braku moich inicjatyw pracy społecznej w Związku to informuję , że aktualny stan zdrowia oraz
wspomniana luka w ciągłości mojego członkostwa w PZK nie pozwoliły mnie nawet pomysleć o kandydowaniu na funkcję
przedstawiciela OT-11 w ZG PZK .

Często porównujesz ZG PZK do ubecji. "Zły stan zdrowia" w tamtych czasach był też częstą wymówką.
A żeby nie było, w tamtych czasach (lata 80-te), byłem w pełni świadom ówczesnych wydarzeń.

W dalszym ciągu nie opisałeś swojej wizji "wzorcowego" PZK, przystającego do dzisiejszych czasów.
Żądasz zmian???? napisz jakie one mają być.

SP6AKI
Jedynie zgłosiłem chęć swojej pomocy w prowadzeniu strony internetowej oddziału opolskiego .
Moim zdaniem mogłoby się na niej więcej dziać , ale nie skorzystano z mojej propozycji uważająć że jest odpowiednia .

Czegoś nie rozumiem, uznano że jest odpowiednia, a z niej nie skorzystano???? poruszony
Jeżeli zrobiłeś literówkę i powinno być: nie odpowiednia to może napisz dlaczego.

Jacek,
Dyskusja z Tobą jest miałka jak piasek na plaży. Ja się wycofuję, szkoda mojego czasu, "betonu" myślenia nic nie jest w stanie złamać.
Bez urazy.....