"Arkusz Dionizego"
Zgłoszenie instalacji antenowej
"W tym leży sedno problemu,że zamiast walczyć z biurokracją prowadzone są szkolenia jak zadowolić władze i mieć spokój od tego problemu"

Wydaje mi się,że nie czytasz ze zrozumieniem.Była wielka akcja protestacyjna,setki,a może setki tysięcy emailii,listów poleconych i innych form protestu.Gdyby nie to,musiałbyś dokonywać zgłoszenia swoich instalacji poprzez fizyczne pomiary.Wówczas ludzie w ten sposób myślący stawialiby zarzut,że pzk nic nie zrobiło,nie było szkoleń,a ich nie stać na pomiary(w co jestem w stanie uwierzyć).Przeczytaj interpelacje i odpowiedź na nią,urzędnicy wyraźnie mówią,że krótkofalowcy pracują często dużymi mocami-dużymi w ich pojęciu 100W(bo np firmy taxi 5W)i w czym różni się PEM np od anten taxi,a anten krótkofalowców.Skoro urzędnicy tak stawiają spawę to jak chcesz polemizować z takimi argumentami?Krótkofalowcy to nie górnicy,że przyjadą do Warszawki i wystrzelą kilka petard i spalą opony.Nasza grupa nie jest w stanie realnie wywrzeć nacisk na władzę,który byłby jakoś odczuwalny.Masz do wyboru,albo dokonać zgłoszenia,albo zredukować moc,aby nie przekraczać 15W Eirp.