skargi na PZK
Witam
Robiłem przed chwilą łączności na 80 m ze stacjami z EU i włączyłem komputer, aby sprawdzić imię korespondenta Cristiana YO2LGX na qrz.com. Przy okazji zajrzałem tutaj i mały szok.
Myślałem, że rzeczywiście po zamknięciu przez Admina tematu opłat, uzasadnionego zaleceniem świętowania i uwolnienia nas od pisania bzdur nie na temat przez niektórych trolli, odpoczniemy dziś, a tu Jacuś kompletnie przegiął.

Pisałem wyraźnie kilka miesięcy temu na tym forum Arkowi, że nie jestem ani autorem bloga, ani piszącym komentarze Piotrem. Jacek ma nie tylko krótką pamięć, ale lubi kłamać i co pisze?

Strona SSR Manufaktura http://www.ssr.org.pl/news.php?readmore=462 ujawnia nam kolejne
nieprawidłowości z życia PZK .

Jakie nieprawidłowości? Co ten bzdurny artykuł Witolda ma wspólnego z PZK? Nie ma tam ani jednego zdania o PZK!

Konkretnie zarzuca się członkowi ZG PZK Kol. SP8MRD pisanie publicznie nieprawdy w celu zdyskredytowania wspomnianego na wstępie SSR Manufaktura.
Wybaczcie Koledzy,rzadko uzywam takich słów, ale tym razem nazwę to wprost: to jest prostacka manipulacja tekstem, by zwrócić uwagę tylko na moją osobę. A w tekście UHW jest zapis: (między innymi SP8MRD).

Zastanawiam się nad motywami postępowania niektórych członków PZK typu Kol. SP8MRD , którzy nie wiem na co liczą .
Ja również zastanawiam się Jacku nad Twoim zachowaniem, obrażaniem mnie i oczekuje Twoich publicznych przeprosin tu na forum, tak jak tu na forum napisałeś o mnie kłamstwa i pomówienia ślepo naśladując swojego guru Witolda.

Przecież prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw i jeśli kłamali , to taką postawą przynoszą jedynie ujmę naszemu Związkowi .
Tak, Jacku prawda właśnie wyszła na jaw – napisałeś kłamstwa! i kompletnie się skompromitowałeś sprawiając przy tym przykrość mi. Kolejny wstyd.

Członkowie ZG PZK są kimś więcej niż zwykli płatnicy składek .
To elita sposród nas i dlatego powinni więcej ważyć na swoje publicznie ujawniane opinie by nie przynosić ujmy i nie zawieść zaufania swoich wyborców.

Kolejne bzdury, wielkie słowa, kłamcy Jacka, który ma pewnie na myśli swojego Guru Witolda – elytę, kogoś więcej...? Żenada.
--------------------------------------------------------------------

Mariuszowi Adminowi na rozterki co zrobić z takimi zachowaniami niektórych na forum, proponuje konsekwentne dalsze stosowanie ostrzeżeń, a w ostateczności rozwiązanie, które podali już wcześniej inni i które stosuje się powszechnie na forach – usunięcie z forum.

PS Do tematu opłat wrócę w wolnym czasie, bo czuje się zobowiązany do podsumowania propozycji wszystkich, którzy na moją prośbę, napisali konkretnie i na temat. Myślę, że tu Admin zbyt się pospieszył zamykając temat i nie dając czasu by takie podsumowanie napisać (temat miał zaledwie dwa dni i kilka stron, a ten tutaj... i nadal jest zdziwiony).