Promienie śmierci
Czytaliście?
Witam.Tak właśnie sobie poczytałem te informacje o tym naszym promieniowaniu jakie są od naszych stacji Stacje profesjonalne nadają całą dobę kilowatami a i mega i nic to promieniowanie nie jest szkodliwe a my krótkofalowcy jak włączamy stacje na pare minut to tragedia.Pracowałem kilkanaście lat przy obsłudze nadajnika TV naszej produkcji(ZAR...)gdzie polowa była za pleksą i co jak wpadła kontrola z..... i stwierdzili ze jest przekroczony poziom promieniowania to wina mierników. Przyjechali na drugi dzień i wszystko OK bo to była wina mierników.Wybaczcie Koledzy ze piszę teraz o tym i może coś nie tak ale właśnie dzisiaj zmarł mój kolega z którym pracowałem w tym bałaganie kilkanaście lat.Nikt nie uznaje ze pracowaliśmy w warunkach szkodliwych a nasze stacje są zagrożeniem.PARANOJA. Myślę ze duzo naszych kolegów krotkofalowców jest w takiej samej sytuacji.
Życzę dużo zdrówka nam wszystkim którzy trują atmosferę
Marek G/SP1chv