Allegro.pl czy allebajzel.pl
Czytali juz koledzy ?
Nie działa tak bez problemu Panie kolego SP9PW. Korzystam z Allegro i korzystam z Płacę z Allegro i skoro to są ichnie wymysły to chciałbym mieć jakąś gwarancje bezpieczeństwa z ich strony. Kpiną wg. mnie jest punkt mówiący ze podstawą działań wszczynanych przez serwis Allegro w wypadku niedotrzymania umowy przez którąś ze stron jest MOJE zgłoszenie na policję?. A z jakiej okazji ja mam łazić po policji skoro w pełni korzystam z serwisu Allegro?
Skoro sie tak strasznie wzorują na Ebay-u i Paypal-u proszę zrobić jak na Ebay-u jeśli kupujesz i płacisz przez Paypal jesteś chroniony do kwoty ....nie pamiętam w tej chwili 600 euro czy 500 funtów, nieważne. W razie problemów otwierasz dyskusje ze sprzedającym któą obserwuje pracownik Ebay-u i abu abu. Jeśli jest wina sprzedającego/nabrał nas , nie wysłał towaru itp/ Paypal refunduje pieniądze włączając koszty przesyłki a potem się martwi jak sćiągnąc kasę z delikwenta.Blokują konto, zgłaszają policji nie wiem , ich problem. I takiej ochrony chcę na Allegro
a nie durny przepis o MOIM zgłoszeniu na policji.Kupię coś za 2 złote i mam polecieć na policję????
Nie wiem jak jest na dzień dzisiejszy ale dawno temu miałem problem z kradzieżą i policja poinformowała mnie ze szkodza poniżej 500 zł to mała szkodliwość czynu i nic nie wszcynają.Uśmiechnięty policjant powiedział ze na tej zasadzie mogę np. wyrywać płot sąsiadowi po jednym słupku i nic z tego nioe będzie.
Opcja płacę z Allegro jest tylko i wyłącznie po to by serwis mógł obracać naszymi pieniędzmi i czerpać z tego zysk, proszę spojrzeć na czasy przelewów.Poza tym na razie ostro forsują Płacę z Allego, i jest to bezpłatne ale poczekajcie małą chwilkę i zobaczycie jak będzie opłata od operacji.