Krajowy Zjazd Delegatów PZK - pytanie
Cześć,
nie chcę aby zabrzmiało to kontrowersyjnie - nie taki mam zamiar.

Prosiłbym Koleżanki i Kolegów o wytłumaczenie mi jak pięciolatkowi dlaczego z powodu COVID można było przełożyć Igrzyska Olimpijskie na przyszły rok a nie można przełożyć Zjazdu Krajowego PZK.

Moje pytanie nie jest znikąd - chciałbym wziąć udział w wyborze Delegatów swojego OT PZK na Zjazd, ale będąc osobą z grupy wysokiego ryzyka infekcją najzwyczajniej nie wezmę w nim udziału.

Ba - czytając sprawozdania z kolejnych odbytych Walnych i widząc frekwencję na poziomie kilku procent (zazwyczaj historycznie patrząc na sprawozdania z nich kilkukrotnie wyższą) zaczynam się coraz głębiej nad tym zastanawiać.

Ja rozumiem i już czuję że napiszecie demokracja itp, ale co to za Demokracja w której znaczącą część Członkiń i Członków PZK (jakby nie spojrzeć w ponadprzeciętnej średniej wiekowej) jest najzwyczajniej wykluczana z możliwości dokonania wyboru z powodów zdrowotnych?

Nie chciałbym słyszeć lub czytać za kilka miesięcy, że tak wybrane Władze PZK nie mają legitymacji do reprezentacji swoich Członkiń i Członków.

Ot tak luźno do popcornu i piwka wieczorem pan zielony


  PRZEJDŹ NA FORUM