'Akcja Szkoła'
Bardzo ciekawy pomysł. Mam niestety w tę sobotę zajęcia ze studentami. U nas nie ma żadnego klubu smutny.
Życzę choćby małych sukcesów, bo rzeczywiście w sobotę może być trudno ściągnąć do szkoły nawet kogoś kto ją otworzy. Jak uda się raz, to potem powinno być łatwiej.
Mam w ofercie szkoleń dla nauczycieli kurs krótkofalarski. Zainteresowania brak.

...ale z własnego doświadczenia wiem, że współczesna polska szkoła jest siedliskiem zgnuśnienia, nicnieróbstwa, a nauczyciele są najlepszymi w zachowywaniu status quo.
Generalizujesz pisząc o tych, którzy są w mniejszości i krzywdząc takimi słowami większość czyli tych, którzy są dobrymi i bardzo dobrymi nauczycielami. Jest też inne powiedzenie "Obyś cudze dzieci uczył". Jak ktoś uczył to wie czemu takie. aniołek