'Akcja Szkoła'
Faktycznie problem tkwi tez w dyrekcji i nauczycielach. NAJLEPIEJ ZACZYNAĆ OD NAUCZYCIELI INFORMATYKI - ROBOTYKI - FIZYKI ITP. Tak zaczęło się w Żurominie na początku tego roku. Powstał klub SP5PMD w szkole Obecnie nauczyciel i jego syn oraz jeszcze jeden uczeń to już licencjonowani nadawcy. Obecnie szkoli sie kilku następnych. Oczywiście olbrzymia przychylność Dyrektora to tez ważne. Zaczynaliśmy od nasłuchów ISS - szkoły w Europie i później w SP. Potem lekcje w wiejskich szkołach z okazji dnia Dziecka czy spotkania z robotyką - krótkofalarstwem zwłaszzcza pod koniec roku skzolnego w klasach gdzie dzieci przechodzą do gimnazjum... Lekcje nie mogą być długie...w miarę krotko o naszym hobby i potem mikrofon do reki...zawsze ktoś ze sporej grupy uczestniczącej na pewno zostanie ..Powodzenia i wytrwałości...