"Arkusz Dionizego"
Zgłoszenie instalacji antenowej
5 lat temu osoby prowadzące działalność gospodarczą miały obowiązek aktualizacji nr. REGON, 50zł to kosztowało,, co zrobiłem? olałem.. np. wezwanie w sprawie obowiązku obrony rzeczypospolitej MON-u, czyli wstawienie się na szkolenie czy tam choćby zgłoszenie się, aby mieli statystyki jak wygląda sytuacja w razie wojny czy coś tam, co zrobiłem? 2 polecone wezwania porwałem i wywaliłem do kosza, dlaczego? bo odbywając służbę bębniłem jako główny informatyk w sztabie i wiem o wielu akcjach co w MON-ie się dzieje i wiem o co chodzi.. (na sztuke wyszkolili mnie na armaty, czołgi i to => na papierze, czy to zgodne z prawem???), ,,,,, haha OLAŁEM to ,, już nie mam wezwań a żandarmeria nie ściga olewusów.

Koledzy świat nie jest straszny aż tak, tyle, że trzeba się skapować jak w nim się poruszać.
Każdy ma wybór. Nie łudźcie się, ale wszystko jest robione dla kasy, a przepisy są po to aby je łamać, a w tej kwestii jestem b. porządny (nigdy nie karany, żadnych długów, podatki płacę i mam wszystko w du.ie) a jeśli popadnę w jakiś konflikt to od czego są prawnicy???

Reasumując traktuje nasze państwo tak samo jak ono mnie,, proste,,, a ci co "kolanami trzęsą" niech zrobią wedle własnego uznania.