"Arkusz Dionizego"
Zgłoszenie instalacji antenowej
    sp2bmx pisze:

Witam.
    Ja dzięki "Arkuszowi Dionizego" zamknąłem usta sąsiadowi, który się zna, bo był w wojsku łącznościowych.

Kolega z Torunia /ponad 50 lat licencji/ stwierdził, że po co. Nikt mi nie będzie rozkazywał i arkusz nie zlopzyl.

Minęło dużo lat i jest bez ...anteny.

Wspólnota nie wyraziła zgody, a UKE... jest bezradne. Brak arkusza i pomiarów.
    Jak udowodnić, że pole EM nie szkodzi?

73/Jan/SP2BMX

PS. U nas w Toruniu, jeden /nie podam znaku/ z kolegów spowodował, że urzędnicy z Urzedu Miejskiegi i Starostwa Powiatowego zostali przeszkoleni.
    Kiedy w Starostwie Powiatowym składałe, "arkusz", pani był doskonale zorientowała o co chodzi.
    Dwie minuty i po sprawie.

Po prostu zamówić akredytowane labo pomiarowe na pomiar pól EM i po sprawie. Najlepiej zrobić żeby w miejscach stale dostępnych dla ludzi było 'po staremu' czyli mniej niż 7V/m i po sprawie.