Yaesu FT DX 5000MP
Cos tam tworzą powoli nowego w Yaesu
Mirek ja pisałem o radiu które nie opuszcza sklepu , nie znam i nie wiem i w zasadzie nawet mnie to nie interesuje ile szt modelu FT5000 zostało zakupione przez firmę o której piszesz a ile zostało sprzedanych itd itd , nie znam zasady sprzedaży w tej firmie Polskiej bo raz ze nie jestem zwolennikiem firmy Yaesu a dwa ja zakupy robię w USA z wiadomej przyczyny - dostaje zapakowane ale czy fabrycznie ? tego nie wiem i pewnie nigdy się nie dowiem bo sklep może tak samo doskonale zapakować tak jak został spakowany fabrycznie .Dla mnie jest nowy i ma gwarancje i to sie najbardziej liczy.
Byc może ten egzemplarz został specjalnie zakupiony do celów reklamowo-testowych .Bo jak pisałem nie wierze w to aby egzemplarz który jest przeznaczony do normalnej sprzedaży był wypożyczany do domu celu testu itd , używany w ten czy inny sposób itd.
Włączenie transceivera w sklepie i zobaczenie jak pracuje nie czyni go już używanym .I nie wierze w to ze gdy sie wybierasz w celu zakupu tego modelu byc go nie właczył i nie zobaczył jak pracuje - nim zdecydujesz sie na ostateczne jego zakup. A gdy w tym momencie rezygnujesz z jego zakupu bo ostatecznie nie sprostał Twoim oczekiwaniom to uważasz ze to jest juz używany i powinien iść jako uzywany ?
wg mnie - nie.
I jeszcze trzeba dodać Nasze realia - tu nie ma takiego wyboru sklepów jak w innych krajach wiec .. koniec zdanie dopowiedz sobie sam , chyba wiesz o czym pisze .
Zawsze można zażyczyć sobie osobiste otwarcie kartonu w momencie zakupu - tak mi sie wydaje ze tak jest w SP bo nie sprawdzałem tego nigdy powiem uczciwie i byc może sie myle .

I aby urwac dalsze pytania - nie mam nic wspolnego z firmą z Gdyni .


  PRZEJDŹ NA FORUM