Waterfall
co w nim piszczy?
Drogi Janku.
Zrobiłem jak radziłes i jak obiecywałem sobie. Zakupiłem tego musb z kartą na pokładzie. No i owszem po kilku próbach zainstalowało sie wszystko tzn 2 porty com i karta dźwiekowa. PTT i kluczowanie działało na jednym porcie, CAT na drugim porcie ( nie wiem po co taka rozrzutność?)
Niestety karta ni cholery nie przenosiła sygnału tzn sygnał był ale tak słąby że żaden program nic nie mógł zdekodować. Po przełaczeniu na karte z laptopa czytały jak trzeba.
Czyli coś nie tak albo przekombinowane.
Schody zaczęły sie naprawde jak wzbogaciłem sie o nowy laptop z Win7 /64bit.
Tutaj juz nic nie pomogło: Win7 krzyczał ze nie może rozpoznac urządzenia albo jest uszkodzone.
Pomyslałem sobie że może sie win7 uszkodził ale skąd! nowy oryginalny prosto ze sklepu. Podłaczyłem zwykły idiotyczny konwerter RS232->USB Prolifica i rozpoznał i zainstalował od razu.
NO I DALEJ jestem bez przyzwoitego interfejsu.
Wszystko to dało mi tyle że wreszcie pojałem jak to wszystko mniej wiecej powinno działać.
Zaczynam kombinowac aby samemu wykonac taki interfejs korzystając z takiego modułu
Dodam że sam C-IV level conwerter to mam juz dawno Homemade.Potrafi tylko sterować TRX czyli CAT.
Potrzebny mi sam emulator portu Rs232 i jakieś detale.