DV Node Adapter 7M3TJZ/AD6GZ
Myślałem, że to operatyk ale znowu w dwie strony zeby poleciały dwa. Bałem się, że to CMX i wykrakałem. Dobrze że był drugi node i scalaki w podstawkach. Z moim CMX sprawa wygląda tak: Node jest widziany, rozpoznawany i reaguje na komendy z DVAR. Nie reaguje oczywiście od strony w.cz. bo nie demoduluje. Leci niestety tylko nośna. Wcześniej miałem parę razy tak, że leciała cyfrowa sieka ale nie dekodowana przez ICOM-y. Na koniec przestało lecieć cokolwiek i cokolwiek przestało być wysyłane w eter. Pomyślałem o kwarcu przy CMX ale jeżeli wsadziłem inny i działą bez kłopotu to kwarc odpadł. Nie wiem co się stało. Szkoda bo to parę złotych a nic mnie tak nie denerwuje jak brak ustalonej przyczyny uszkodzenia.

Jacku SP9HYX, jeżeli możesz napisz mi o Twojej ofercie na sp1wsr@orange.pl .

Muszę chyba go zreanimować i wymienić jego serce smutny .