NKT-R3 - nowość z HK
nowy kurczak w 5 smakach na 70cm.
Tak, na własny koszt odsyłają reklamowany produkt - ja tylko opłaciłem wysyłkę do nich.
Tak jak pisałem wyżej - wszystko zgodnie z zapisem na ich stronie - wysyłka do nich na własny koszt , zaś oni odsyłają na własny koszt. Kontakt mailowy z nimi też bez zarzutu... poinformowałem ich ze wysłałem do nich uszkodzony sprzęt, opisałem uszkodzenie (kartkę z opisem uszkodzenia również włożyłem do paczki), od nich otrzymałem maila że jak dojdzie do nich przesyłka to dokonają naprawy/wymiany, po 2 tygodniach od wysyłki napisałem maila z zapytaniem na jakim etapie jest naprawa sprzętu, odpowiedzieli ze za 2 dni zrealizują reklamację i rzeczywiście - po tym czasie przysłali maila z informacją, że wysłali do mnie urządzenie... Naprawdę polecam zakupy w tym sklepie.
73!