Maszt z windą
Witam wszystkich. Natchniony ostatnimi zawodami, zaczynam myśleć aktywniej o poprawie swoich anten. Co prawda jak pisałem wcześniej najpierw muszę dom znaleźć - ale nic nie szkodzi na przeszkodzie myśleć i o jednym i o drugim.
Przewertowałem wszystkie forumy i dyskusje na temat masztów i anten. Anteny prościej - wiem co i gdzie można zamówić. Z masztami dużo gorzej. Chciałbym zdecydowanie maszt z windą - co najmniej 20 metrów. Jeszcze niedawno łatwo było kupić masz od R404 - dziś już to nie jest takie proste. Producentów masztów przejrzałem (strony inet) - nie widzę tam takich ofert. Jednocześnie co nie strona krótkofalowca - to ładny maszt , i często z windą.
Proszę o podpowiedź tych co niedawno kupowali maszty - kto je dziś w PL robi. Dzięki i pozdrawiam wszystkich.