Wires-X node we Wrocławiu

Witaj
      Oj na Sowie raczej szybko się nie zmieni :-(
      Potrzebna modernizacja sprzętu
      bo właściciel nawet zdalnie obsłużyć nie może :-/

Czuję się wywołany do tablicy.
    Dużo osób potrafi komentować a ile osób zapytało mnie albo innych osób zajmujących się przemiennikami na Wielkiej Sowie w jaki sposób można pomóc? Łatwo jest komentować i tu osób znajdzie się wiele ale żeby coś zrobić to już nie ma chętnych. Na Wielkiej Sowie jest łącznie 7 przemiennikow i większość została zfinansowana przez garstke osób oprócz przemiennika SR6S na który złożyła się większą ilość osób.
    Druga sprawa to uruchamianie urządzeń bezobslugowych w tak bliskim odstępie od innego przemiennika, ciężko jest zasięgnąć wiedzy albo napisać do mnie jak to powinno wyglądać?
    Sami sobie robimy śmietnik na paśmie a później mamy pretensje że coś nie działa.
    Pozdrawiam.
    SQ6ODL

Witaj Przemku
Nie wiem dlaczego Ty się poczułeś wywołany do tablicy :-/
Skoro za przemiennik odpowiedzialny jest Grzegorz SQ6KOJ
no chyba że się coś zmieniło od maja bo w maju miałem z nim ostatni kontakt
A co do reszty spraw technicznych to szkoda zaśmiecać forum i wylewać łez.
Zgadzam się z Pawlem sq9hht jeżeli ktoś montuje przemiennik/noda czy inne urządzenie
robi to z pasji i bez jakichkolwiek korzyści a wręcz ze stratami co jest zrozumiałe.
Ale inni którzy z tego korzystają zapewne chcą aby to w pełni działało bo szkoda :
Sprzętu , formalności , miejscówki oraz częstotliwości o czym sam wiesz.
I nie ma co się wkurzać tylko zawsze trzeba znaleść jakieś rozwiązanie.
Zapytać , pogadać nikt na sile nie będzie się wpraszał do pomocy bo wtedy tak samo będzie źle
Powodzenia 73!!!