LOGSP
    SQ9JXB pisze:

Czytam ten temat i dziwię się.

Krytyka za to , za tamto. Może już pora opuścić tę organizację wzajemnej adoracji jaką jest PZK.

Przecież tam są ludzie niereformowalni.

A tak z innej beczki.

Tak bardzo jest WAM potrzebny ten LOGSP aby tyle czasu o nim dyskutować? Nie dotarło do WAS że wszystko czym zawiaduje PZK nie jest warte żadnej dyskusji.
    Od lat pisze się i psioczy na PZK i co? Dalej ci sami u "żłoba" po pseudo wyborach, zero pomysłów na rozwój organizacji.
    Pseudo Admin IT PZK - osoba niereformowalna od lat i co robi w tej "tańcbudzie" od lat?
    Pokazał jakieś swoje umiejętności?
    Wpłacacie 1% na te przedszkole.? Wasza wola tylko pytanie czy warto. A ilu z was wpłaciło np. na chore dzieci? ilu popmogło bardziej potrzebującym niż PZK?

Pozostawiam pod rozwagę i głębokie przemyślenia.

Zdrowia życzę

Janek,
jestem w rozterce po Twoim liście z którym się częściowo zgadzam.

Gdybyś tak zechciał odpowiedzieć na parę nurtujących mnie pytań ...
1.co zyskam opuszczając PZK
2.jak mam zrekompensować sobie brak dostępu do Biura QSL
3.co mam powiedzieć członkom naszego-mojego oddziału aby nie stracić twarzy? bo obraziłem się na Waldka czy Piotrka?
4.dlaczego mam opuszczać swoją organizację do której należę już 50 lat? dlatego, ze rządzą Nią nieodpowiedzialni ludzie?

Andrzej sp9eno