LOGSP
    SQ9JXB pisze:

Czytam ten temat i dziwię się.

Krytyka za to , za tamto. Może już pora opuścić tę organizację wzajemnej adoracji jaką jest PZK.

Przecież tam są ludzie niereformowalni.

A tak z innej beczki.

Tak bardzo jest WAM potrzebny ten LOGSP aby tyle czasu o nim dyskutować? Nie dotarło do WAS że wszystko czym zawiaduje PZK nie jest warte żadnej dyskusji.
    Od lat pisze się i psioczy na PZK i co? Dalej ci sami u "żłoba" po pseudo wyborach, zero pomysłów na rozwój organizacji.
    Pseudo Admin IT PZK - osoba niereformowalna od lat i co robi w tej "tańcbudzie" od lat?
    Pokazał jakieś swoje umiejętności?
    Wpłacacie 1% na te przedszkole.? Wasza wola tylko pytanie czy warto. A ilu z was wpłaciło np. na chore dzieci? ilu popmogło bardziej potrzebującym niż PZK?

Pozostawiam pod rozwagę i głębokie przemyślenia.

Zdrowia życzę

Dobry tekst.
Chyba w końcu nadchodzi czas, by pozbawić PZK statusu OPP. Dalsze kroki, to wprowadzenie zewnętrznego audytoraa i takie uruchomienue machiny administracjnej państwa, żeby rozwiązać, to stowarzyszenie wzajemnej adoracji 😷,✌,️,😆,