Taka ciekawostka z EA
    sp9nrb pisze:

Jeżeli będzie sukces to zrzekam się praw autorskich dla każdego który to załatwi.

Wzruszająca postawa, hi.

To nie ma większego sensu. Do szkolenia nie ma potrzeby wyjścia w eter, a znów jak jest na tyle wyszkolony, to zdaje licencje Novice i sam działa. Nie ma potrzeby tworzenia litery prawa w tej sytuacji. Jeżeli w czasie naszej łączności, przekażesz dzieciakowi mikrofon, będę ją kontynuował jak z Tobą. Chciałbym tylko wiedzieć, że dzieciak nie uprawia jakiejś samowoli, bo nie wiem co za techniczne ustrojstwo on tam przed sobą ma. Jednak jak wykazuje cechy operatora, to czemu mu zabraniać. A już zupełnie zbędne jest rozporządzenie.

Jak mi dzieciak piłką szybę wybije, to ja idę wybić zęby jego ojcu. To on mu kupił piłkę. I go karmi. Hi.

Tyle krótkofalowcy się napluli na CB, zupełnie nie wiem dlaczego, że aż zapomnieli o jego istnieniu. Dwa ruchy ręką i już IC7600 jest na 27MHz. A tam wszystkiego pod dostatkiem. Sprzętu, anten, miejsca. I na SSB i na CW... To co właśnie najbardziej boli beton, tam na CB można uprawiać, choć dla wielu to pasmo trzeba najpierw odkazić i nadawać w maseczce i lateksowych rękawiczkach.

Kurde, znów temat o dzieciach. Oby tylko w kurii się nie dowiedzieli, bo się zlecą.