Koronawirusy, podstawowe informacje i zasady.
    sp9nrb pisze:

SP6OUJ. pisze:

Towarzyszu SP9NRB, g..o wieszi g..o widziałeś.
      Byłem w tych więzieniach w stanie wojennym, więc mam więcej do powiedzenia niż ty.
      Luksusów tam nie było. Cele internowanych nie różniły się od cel pospolitych przestępców.
      Nie porównuj apartamentu Bolka do celi przeciętnego opozycjonisty. Bo po latach wiadomo kto kim był.
      Sam żyjesz w matrixie. Zdejmij te ciemne okulary, zobaczysz jak wygląda świat.

Nie rób z siebie bohatera. Bo twoim jedynym bohaterstwem to jest szczekanie z za płotu na innych. ( Masz jedną zaletę przynajmniej w odróżnieniu od innych nie jesteś NN). A tak na marginesie to te zwiedzanie ośrodków to jako klient czy jako personel. Bo jako personel to rzeczywiście moja wiedza nie dorównuje do twojej. W tamtych czasach była bardzo mała przestępczość. Bo wszyscy, którzy siedzieli za zwykłe przestępstwa po wyjściu głosili, że byli internowani. Ale w tym kraju jak kradł za komuny (a nawet pędził bimber) to był bojownikiem za wolność i niepodległość bo szkodził komunie (i napełniał sobie kieszeń). A tak na marginesie, nie słyszałem, żeby media zagraniczne pisały coś o złych warunkach internowanych ( a przepisy na ten temat są). Może też być to ból szeregowych członków, którzy "dyskutowali" z milicją a ich przedstawiciele balowali i uzgadniali stanowiska jakie dostaną w nowej rzeczywistości.
    P.S. Nie wiedziałem, że na forum mamy specjalistę od inżynierii sanitarnej. Uwielbienie powtarzania zwrotów charakterystycznych dla danego zawodu często zdradza jaki to zawód.

JAK

Towarzyszu, w 1982r. byłem w kilku więzieniach. Wiem jakie tam były warunki. Nie pieprz o rzeczach, o których nie masz pojęcia.
Teoretyków z wiedzą z radia Moskwa tutaj nie potrzeba.