ROOKIE & NOVICE - Prośba do organizatorów zawodów
    SP5WA pisze:

sp9nrb pisze:

A ja jestem przeciwny. Nie dajmy się zwariować nieodpowiedzialnym rodzicom. Czy wyobraża sobie ktoś wielką pardubicką z udziałem dzieci na kucykach razem z dorosłymi? Czy wyobraża sobie ktoś kryterium biegowe z udziałem plątającymi się pod nogami dziećmi? Inna sprawa, że jak już ma licencję to znaczy, że jest już pełnoprawnym i pełnosprawnym operatorem i krótkofalowcem. Dlaczego robimy z niego ograniczonego umysłowo lub fizycznie i wymyślamy dodatkowe klasy. Prosto i jasno zdał egzamin jest pełno prawnym i pełnosprawnym uczestnikiem zawodów. Chyba, że egzamin był ?

Tiaaa, oto głos znawcy a nawet opiniotwórcy, który nie ma najmniejszego pojęcia o contestingu w stylu "nie wiem ale się wypowiem".
    Powyższy wpis pochodzi od takiego tam forumowicza, który nigdy nie wziął udziału w dużych zawodach światowych a szermuje porównaniami do Wielkiej Pardubickiej.
    Milcz i wstydu oszczędź chłopie.

Udział tego forumowicza w krótkofalarskich "gonitwach" odpowiednikach pardubickiej jest następujący:

W grupie zawodów krajowych np. bardzo popularne Zawody QUO-VADIS też nie zanotowały jego udziału. https://pga-zawody.pzk.pl/Nowy/wyniki.php?rok=2019&mc=5&dz=18&fk_dxstn=QU&zaw=QUO-VADIS
    Można przypuszcza, że tenże forumowicz szybciej odnajdzie się w grupie wolontariuszy udzielających się obok stajni Wielkiej Pardubickiej przy zbieraniu odchodów końskich z padoku.

Propozycje Pawła SQ5STS są konkretne i poddane do dyskusji ale merytorycznej, którą mogą podjąć osoby znające contesting od podszewki.
    P.S. Komiwojażerom i stajennym dziękujemy.

Cóż twoja wypowiedź oraz znajomość odchodów końskich świadczy o tobie. Każdy pisze o tym o czym się zna. Ty niestety jesteś tylko kiepskim specjalistą od nawozu końskiego. Gdybyś był cokolwiek inteligentniejszy niż to co brakuje koniowi Piłsudskiego, to byś wiedział, że ten nawóz za grube pieniądze kupują hodowcy pieczarek.

Czy ja tobie zaglądam w podogonie - nie bo tam nawet porządnego nawozu do hodowli pieczarek nie znajdzie się.
A czym ty się wyróżniłeś oprócz szukaniem zwady na forum? Chciałeś błysnąć ale czym brakiem umiejętności używania wyszukiwarki?
W krótkofalarstwie jest wiele dyscyplin którymi można się zajmować nie koniecznie muszę brać udział w zawodach krajowych, gdzie grupa takich jak ty z 2 kW dopałami tłucze się między sobą. Szkoda, ze w swej indolencji nie sprawdziłeś wyników IARU na 6m i 70 cm. A moje doświadczenia w pracy w zawodach sięgają czasów gdy SPK były prowadzone emisja AM.
Martwię się kolego o bezpieczeństwo twojej rodziny. Bo jeżeli miałeś odwagę do mnie podskoczyć do obcego człowieka który może oddać, to co wyprawiasz w domu? Bijesz żonę i dzieci? Wściekasz się na psa i kota jeżeli je masz? A może w swej złośliwości utrudniasz życie sąsiadom. I to forum jest jedynym miejscem, gdzie możesz się wykazać?

Wykazałeś się tylko czym?

JAK