Wielkanoc 2020
Dzielmy się dobrym słowem
[quote=SP2LIG][quote=SP4SKN][quote=sp8mrd]"Następnie rzekł do Tomasza: «Podnieś tutaj swój palec i zobacz moje ręce. Podnieś rękę i włóż [ją] do mego boku, i nie bądź niedowiarkiem, lecz wierzącym!» Tomasz Mu odpowiedział: «Pan mój i Bóg mój!» Powiedział mu Jezus: «Uwierzyłeś dlatego, ponieważ Mnie ujrzałeś? Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli»."
J 20,27-29

W tym szczególnym czasie niepewności i niepokoju niech zmartwychwstały Jezus da nam pokój serca i umocni wiarę w wartości nieprzemijające.
Zdrowych, radosnych i błogosławionych Świąt pełnych miłości oraz nadziei na lepsze jutro.[/quote]

W ramach zaczepki, gdzie był Twój Jezus jak gazowano dzieci? Jak palono na stosie ludzi itp... Pewnie o czymś zapomniały... Przestań tu szerzyć swoją propagandę bo na pytania w innych wątkach już nie odpowiadasz.[/quote]

...ty jak zwykle swoim totalnie głupkowatym wpisem psujesz atmosferę na forum, nie masz nic do dodania to zamknij się. Żałosny jesteś.[/quote]

Już mi kalumnie na priv wysłałeś czy atmosfera nie ta. Jesteś ostatnim który może oceniać. Do zęzy !!!