Koronawirusy, podstawowe informacje i zasady.
    sp3qfe pisze:

sp9nrb pisze:

Nadzieja umiera ostatnia.

??? To cytat, czy Twoje przemyślenia?

sp9nrb pisze:

Daliście się wpuścić w kolejną bezsensowną decyzję. Jest taka zasada, że ludzie muszą mieć zajęcie aby się za bardzo nieudolnością rządu nie zajmowali. (Miał ktoś do czynienia z pszczołami po kilku dniach nielotnych? one nie są zdenerwowane one są blank wk.......). To im się wymyśla a małpki mają zajęcie. Druga sprawa aktualna władza jest bez odpowiedzialności. Spróbuj we własnym domu wydać jakieś polecenie i nie zabezpieczyć tego materiałowo. To cię własna żona wyśmieje a dzieci zaczną się zastanawiać czy "wujek" nie jest lepszy. A tu naród metodą "Dobrego Wojaka Szwejka" realizuje kolejne wytyczne "ukochanego" rządu2 nie1.
      Lepiej sprawdźcie czy dzisiaj znowu nie będzie warunków.

JAK

Daliście się wpuścić w kolejną bezsensowną decyzję. Tego nie zrozumiałem - dlaczego Ty się w nic nie "wpuściłeś"? Jesteś z innej gliny i żyjesz poza Polską, a może choroba COVID-19 omija Cię szerokim łukiem? Masz rację sprawdź czy są warunki i rób łączności.

Do Berni dziękuję za informacje. Czytałem ze zrozumieniem odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i informacje na stronie GOV oraz aktualne Rozporządzenia w Dz.U. . Jak przeczytasz ze zrozumieniem to co napisałem, to może zrozumiesz, że nasze zdania niewiele się różnią.

Dziękuję Jarku (sq9oub) za link do animacji o COVID-19!

Ad1 cytat.
Ad2 Bardzo dużo pracowałem z ludźmi. Po za tym nauki pobierałem w czasach, gdy uczyli naprawdę mądrzy nauczyciele i nie owijano prawdy w bawełnę. A że szkoły oprócz wiedzy technicznej przygotowywały mnie do zarządzania a jeszcze demencja starcza mnie nie łapie, to co nieco jeszcze pamiętam. Poza tym ileś lat na kierowniczych stanowiskach też zrobiły swoje. Inna sprawa że w I zdaniu tego akapitu jest "decyzję" powinno być "dyskusję".

JAK