Oświadczenie Śląskiej Amatorskiej Sieci Ratunkowej
[quote=SQ6LDP][quote=SQ6LDP][quote=SQ7RF]
    SQ6LDP pisze:

sq9mas pisze:

Śląska Amatorska Sieć Ratunkowa oswiadcza iz stanowczo się przeciwstawia mowie nienawiści oraz ublizaniu innym krotkofalowcom ze strony kilku członków MASR.
      Niedopuszczalnym jest by wiodące osoby w MASR kierowały w stosunku do innych kolegów radiowych epitety typu,kutas,fiut,mieka faja,pizda w rurkach czy epitety pod adresem żony jednego z naszych kolegów radiowych. Nie dopuszczalnym jest takie aroganckie zachowanie w stosunku radiowiec-radiowiec. Nie dopuszczalnym jest wskazywanie nam przez kilku członków MASR że inni z mniejszych miejscowości oraz regionów są gorszego sortu bo nie są od nich. Traktujemy to jako mowę nienawiści oraz ublizanie.
      Oficjalne stanowisko Śląskiej Amatorskiej Sieci Ratunkowej jest następujące:
      Od dnia dzisiejszego dajemy 7 dni na oficjalne publiczne przeprosiny osób poszkodowanych przez osoby szkalujace. Po tym czasie jako organizacja publiczna skierujemy sprawę na drogę sądową oraz wszelkie materiały dowodowe udostępnimy na portalach społecznościowych do wglądu i ku przestrodze innym.
      Nie ma naszej zgody na obrażanie innych kolegów bądź ich rodzin.

Alan to co piszesz to jak dla mnie śmiech na sali .
    Sri fer slang ale..

Off topic .

Zanim zaczniesz się kreować na kogoś wielce czystego i poszkodowanego to....
    Dla mnie jesteś gościem który się zeszmacił za 35 zł.

Super gadasz przez telefon .
    Wysłałem Ci blachę do rotora do dnia dzisiejszego nie otrzymałem wpłaty mimo zapewnień i wielu upomnień z mojej strony .
    Dysponuję korespondencją, którą też mogę opublikować , tak jak Ty się wygrażasz .

Co Ty na to ?
    Pokaż dowód wpłaty ...jak nie masz to sobie wsadź gdzieś te 35 zł .
    Nie chcę tej kasy i nie che mieć nic wspólnego z takimi typami jak Ty .

A tak zapytam co to ma wspólnego z tematem ???? napisz w dziale nieuczciwi handlujący
Teraz to tak dziwnie wygląda takie numery to znam i wiem kto jest w tym mistrzem
mi to wygląda na odbicie piłeczki takie podlizanie sie gwiazdorom ciekawe kto cię do tego namówił raczej wiem ale nigdy się do tego nie przyznasz
ale to wyjdzie samo trochę czasu upłynie i sam będziesz o tym pisać Pozdrawiam [/quote][/quote]

Nic nie wiesz
spontan .
Ktoś jawi się na super persona więc pisze że tak nie jest i tyle.
Nikt mnie do tego nie namawiał
vy 73[/quote]