Mega kryzys. Gdzie są zadeklarowani społecznicy DASR MASR i inne
potencjał jest ?
    HF1D pisze:

Myślę, że koledzy z MASR mogą powiedziec więcej ode mnie. Zwłaszcza po podpisaniu porozumienia z WOT.
    Nie miałem ochoty dalej się w tym taplać i wycofałem się z organizacji.

Od wielu lat próbowaliśmy włazić wojsku w d...
    A to generał Pacek tworzący quasi prywatną armię, a to WOT
    Byłem jednym z tych którzy byli przeciwni. Zawsze padał argument "bo z tego będzie kasa".
    Od momentu mojego wyboru do GKR do pałacowego przewrotu dokonanego przez starych i sprawdzonych towarzyszy, PZK nie dostało ani złotówki.
    Od Zjazdu w Burzeninie do czasu mojego

Jurku, ja sie tu przeważnie nie pokazuje,bo tu bagienko i produkują sie tu nieudacznicy, kapciowi aktywisci, ktorzy nie potrafili nawet sieci zorganizowac albo inni mało stabilni,ktorzy fantazje nt. emcomu i swoja ograniczoną wiedzę przelewaja na PKI. Gdzieś muszą.

Mysmy swoje zdanie wyrazili wielokrotnie publicznie w kontekscie szkolenia WOT (m.in. na PKI i tu: https://www.facebook.com/PolskiZwiazekKrotkofalowcow/photos/a.657007741064380/2158028337628972/?type=3&theater. Jasno, stanowczo powiedzielismy co o tym porozumieniu sadzimy i o sposobie jego sprzedania nam. Przypominam,ze to MY ześmy jako jedyni z SP EMCOM
zakwestionowali sposob postepowania a nasze stanowisko odnosnie finansowania wycieczek jednego jegomoscia do WOT tez jest znane. M.in. dzieki naszej postawie i braku zgody na takie zachowania ten jegomosc ma zakręcony kurek z finansami z SP EMCOM na jego zabawy z WOT i lazi teraz i obgaduje nam zadki, a w tym czasie samym czasie ludzie z jego sieci pisza do mnie o porade jak ogarnac siec i co zrobic, bo nawet ich koordynator nie informuje o cwiczeniach. Wypadaloby,abys swoj post doprecyzowal,bo znajac tutejszych "jentelygentow" , czy obserwujac posty osob, ktorym pył z węgla ograniczyl doplyw tlenu, to pomyslą,ze o nas piszesz nie w kontekscie tych,ktorzy upublicznili informację,sprzeciwili się patologii a w kontekscie tych, ktorzy skorzystali. Prosiłbym cie o sprostowanie... doprecyzowanie.*

ps. Raczej nie wdajemy się tu w polemikę (to za duzo powiedziane) z wariatami czy fantastami. Mamy co robić. To forum juz dawno przestalo pelnic role jakiejkolwiek platformy do sensownej rozmowy. Zawsze najwiecej do powiedzenia w kwestii emcomu maja ludzie bez wiedzy albo ludzie "dwie lewe łapy". Jesli ktoś ma jakies pytania itp, to wie gdzie i jak nas szukac. CU.

* a jako ciekawostkę dodam jeszcze, że najwięcej jadu i wyzwisk padało na nas od aktywnych tu ostatnio osobników, ktorzy albo juz wylecieli (tzn zrezygnowali) z SP EMCOM albo wylewaja tu swoje frustracje, bo im brak witaminy D szkodzi. I teraz zastanow sie dlaczego ich tak boli,ze MASR nie przyklaskiwal marnowaniu pieniedzy, zabawom z WOT w pewnym ośrodku wczasowym niedaleko SKierniewic? To tak pod rozwagę.