Dlaczego SP EmCom w Polsce jest negatywnie postrzegany.
    sq9mas pisze:

Mysle ze prokuraturze tez się spodoba.
    Podsumowując macie wielkie nic a robicie bogów z siebie. NARCYZY.

Nie strasz, nie strasz... bo się..... cytując jeden z kabaretów. bardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy

Zdajemy sobie sprawę, że nasza działalność i podnoszenie umiejętności operatorskich może niektórym urażonym kłamczuszkom być kolką w tyłku, ale nie ma to kompletnie żadnego wpływu na nasze działania. Nadal będziemy podnosić umiejętności krótkofalarskie naszych członków, szkolić nowych kolegów i pozytywnie propagować nasze środowisko wśród lokalnych społeczności na Mazowszu.

A co do działalności sieci na Mazowszu, to taka szybka lista za zeszły rok naszych aktywności.

1.Jura Anikar 5/6-04-2019 z poszukiwaniami w terenie osoby zaginionej na prośbę służb.
2.Zagubieni w Akcji 20 marca
3.Renegade 2019
4.Piknik BABICE Maj 2019
5. Kampinos 2019
6.Rajd ZHP Radom,
7.Piknik BBiZK AGRYKOLA
8.SZKOLENIE ZHP WŁOCŁAWEK
9.Pomoc BBIZK - ĆWICZENIA W METRZE. 24.07.2019
10.Piknik Balaton 15.09.2019
11.Babice 80 rocznica
12.Anikar Październik 2019
13.Urząd Marszałkowski prelekcja o MASR+Prelekcja o poszukiwaniach
14.RadioExpo 2019
15.X NOC w IL
16.CELESTYWÓW 2019
17.POCZTA POLSKA ĆWICZENIA
18.ANIKAR PIASECZNO 9.11
19.Testy ostatniej szansy 11 i 17.12.19

Liczę, że takie podsumowanie dzialaności sieci SP EmCom Jastrzębie Zdrój tez będziemy mogli tutaj zobaczyć i koordynator pochwali się swoimi działaniami.

SQ9MUR pisze:

Nie ma co już płakać nad rozlanym mlekiem, wszystko się zmieniło gdy PZK przejęło pieczę nad emcom.
    Jak widzę nawet na stronie sporo informacji zniknęło wraz ze zdjęciami i niektórymi ćwiczeniami lokalnymi.

No wstępując do SP EmCom chyba wiedziałeś że jest to klub specjalistyczny PZK. Jeśli nie, to świadczy to tylko o Tobie.
Ja nie wiem. Nie śledzę aż tak wnikliwie innych sieci. Mamy u siebie wystarczająco dużo aktywności do ogarnięcia.
Pozdrawiam.