Koronawirusy, podstawowe informacje i zasady.
1. Wojna biologiczna jest stara jak świat. Już w starożytności zatruwano studnie poprzez wrzucanie zwłok, czy też przerzucaniu zwłok za mury.
2. Rządy nie mają pomysłu na walkę z chorobą. Starych specjalistów (a byli szkoleni) wywalono na bruk. Nowi są tępi i poruszają się jak dzieci we mgle.
3. Są stare metody ale jak zażartowałem o tej metodzie to pani w aptece zrobiła duże oczy i zaczęła mówić o zabobonach.
4. Nie powiedziano, co z ludźmi na kwarantannie, utrzymanie pieniądze na opłaty, dostawa żywności i leków, wykupienie leków , czy choroba leczona z urzędu nieodpłatnie. Bez odpowiedzi na te pytania ludzie będą mieli w ..... kwarantannę i zalecenia.
5. Rząd i służby to mają gdzieś przykład lotnisko Kraków, nic ani SMS-ów ani ulotek ani przesiewowego pomiaru temperatury. NIC.
JAK