Zgłoszenie instalacji antenowej
Jak będę się przymierzał do instalacji to zadam. Nie o samo ubezpieczenie instalacji czy nawet radia mi chodzi, ale o uszkodzenie domu, które mogłoby być przypisane "piorunosprowdzającym" antenom poruszony Chociaż to trochę dziwne ubezpieczać kawałek drutu i unun z kawałkiem koncentryka, bo niby jaka wartość, grosze jakieś. Bardziej pasowałoby tutaj rozszerzenie ubezpieczenia budynku o szkody związane z zamontowaniem na nim anten.

Problem w tym, że zwykle jak się coś ubezpiecza to powinno być wykonane "zgodnie ze sztuką, normami, uprawnieniami wykonawców", żeby ubezpieczalnia nie miała się do czego przyczepić. Niby świadectwo operatora jest jakimś tam uprawnieniem do konstrukcji anten. Zorientuję się, ale będzie to raczej nie wcześniej niż w marcu dostanę pozwolenie.